Mittwoch, 18. September 2019

Pracownik produkcji (m/k/d)

Dla naszego klienta poszukujemy rzetelnych pracowników (m/k/d) w ramach pracy tymczasowej w miejscu pracy: Großröhrsdorf.

Twoje zadania:

  • Pakowanie

  • Kontrola jakości przy taśmie

Twój profil:

  • Doświadczenie w produkcji będzie atutem

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Książeczka zdrowia będzie atutem

  • Prawo jazdy i samochód

Oferujemy:

  • około 14,00€ za godzinę do negocjacji

  • Wypłata świątecznego i urlopowego dodatku

  • Długoterminowe perspektywy zawodowe

  • Partnerska współpraca

Ta oferta dotyczy stałej, pełnoetatowej pracy na 2 zmiany od poniedziałku do piątku.

Wynagrodzenie zależy od kwalifikacji i jest ustalane na podstawie obowiązującej taryfy (BAP).

Po stwierdzeniu kwalifikacji istnieje możliwość szkolenia w ciekawym obszarze zadań z długoterminowymi perspektywami i dobrymi możliwościami rozwoju.

Ścisła współpraca z naszymi klientami i pracownikami jest podstawą długotrwałej i partnerskiej relacji.

Wszystkie stanowiska są równie dostępne dla mężczyzn i kobiet. Osoby niepełnosprawne będą miały szczególnie uwzględnione w przypadku równorzędnych kwalifikacji.

Niestety nie pokrywamy kosztów dojazdu na rozmowę rekrutacyjną do siedziby naszej firmy.

Podania proszę składać pisemnie lub drogą meilową:

BADER KARA® Personalservice GmbH
Leipziger Straße 120
01127 Dresden

dresden[at]bader-kara.eu

Ustawienia